Nasz system jest prosty i cały czas się rozwija!

Autor: Blog

Nasz system jest prosty

Po przełomowym 1989 roku, doradztwo zawodowe przyjęło nową formę (Long-Life-learning), podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego przez całe życie. Społeczeństwo zrozumiało potrzebę ciągłego rozwoju zawodowego. System edukacji od dłuższego czasu jest oparty na tym, że młodzi ludzie muszą skorzystać z usług doradców zawodowych, którzy nie cieszą się dużą popularnością oraz zaufaniem wśród dzieci i młodzieży. Mamy nadzieję, że dzięki naszej platformie, problemy o których wspominamy wcześniej staną się prostsze, a nawet znikną.

 

Chcemy?

Istnieje duża grupa osób, która nie może odnaleźć swojej ścieżki zawodowej. Wynika to nie tylko ze względu na środowisko jakie ich otacza, ale również poprzez decyzje podjęte przez rodzinę, dotyczące zaplanowanej przyszłości dziecka. Komplikują one możliwości testowania różnych ścieżek zawodowych, gdyż nie zawsze mają właściwy wpływ na ich wybory związane z dorosłym życiem.                                
 
Ludzie w każdym wieku potrzebują wskazania różnych możliwości wykorzystania ich zdolności, które mogliby wykorzystać planując swoją przyszłość zawodową. Chcemy ich wesprzeć w tym temacie, ukazując wachlarz możliwości wyboru ścieżki zawodowej poprzez naszą platformę internetową CareerHUG.         

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę ​​stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Zapomniane hasło

Udostępnij