Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr.1

Szczegóły Notatki

Informacje

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr.1 to idealna propozycja dla absolwentów szkół podstawowych, którzy chcą zdobyć nowy i poszukiwany zawód na rynku pracy. Oferta naszego technikum jest dostosowana pod aktualne potrzeby rynku pracy.
W naszym technikum kształcimy również młodzież z niepełnosprawnością ruchową. Zawody, w których kształcimy stwarzają możliwość samozatrudnienia zdalnego lub pracy na stanowiskach pracy chronionej. Oferujemy naukę w klasie integracyjnej dla profilu technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Dzięki własnej siedzibie i bardzo dobrze wyposażonym pracowniom zawodowym, nauka idealnie łączy się z praktyką. Wysoki poziom kadry nauczycielskiej procentuje podczas wyników z egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.

Wielu nauczycieli pracuje w firmach branżowych co pozwala im dostosować zajęcia do realnych potrzeb rynku pracy.

Dzięki bardzo dogodnej lokalizacji nie będzie problemu z dojazdem. Obok budynku znajduje się przystanek tramwajowy linii 2,3,4,5,8. Niedaleko znajduje się stacja SKM Gdańsk Politechnika. Dysponujemy parkingiem z 150 miejscami postojowymi.

Nasze technikum jest bezpłatne. Uczeń NIE płaci za naukę i egzaminy zawodowe. Za darmo otrzymasz legitymację szkolną, zaświadczenia do ZUS, KRUS.

Każdy nasz uczeń otrzymuje bezpłatny dostęp do pakietu biurowego Microsoft Office 360.

 

Kierunki:

  • technik grafiki i poligrafii cyfrowej z elementami reklamy
  • technik spawalnictwa

al. Gen. J. Hallera, 16/18, 80-426 Gdańsk

Company Overview
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę ​​stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Zapomniane hasło

Udostępnij