Informacje

Tak jak mówi firma:

Jesteśmy zaangażowani w świadczenie kompleksowych usług. Oferujemy prace projektowe, wykonawcze, montażowe, konserwacyjne i modernizacyjne. Zapewniamy wykwalifikowanych, wyszkolonych i doświadczonych kierowników projektów i techników.
Executive Solutions Group od lat wykonuje projekty zarówno na lądzie jak i na morzu. Do naszych sukcesów, możemy zaliczyć współtworzenie fabryk BMW i Volvo, prace na pokładach największych statków pasażerskich, a także liczne hale produkcyjne min. dla Ikea i Jysk., apartamentowce i budynki użytku publicznego. Realizujemy projekty na całym świecie od Japonii po Islandię i Stany Zjednoczone. W przeciągu lat zdobyliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie.
Świadczymy usługi dla właścicieli statków, stoczni, rafinerii, platform wiertniczych, deweloperów mieszkaniowych jak również dla firm realizujących różne projekty budowlane.
Company Overview
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę ​​stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Zapomniane hasło

Udostępnij