Klub Dziecięcy Esy Floresy

Szczegóły Notatki

Informacje

Tak jak mówi firma:

Zapewniamy opiekę nad dziećmi w wieku 1-3 lat. Oferujemy dobrą zabawę na mini placu zabaw w lokalu, spacery na świeżym powietrzu, naukę zaradności i przygotowanie do następnego etapu edukacji jakim jest przedszkole. Zapraszamy!
Klub Dziecięcy Esy Floresy od samego początku oswaja i przyzwyczaja do aktywności, twórczości i eksperymentowania. Uczy zaradności w sytuacjach problemowych, jak również do działania zespołowego z rówieśnikami, młodszymi i starszymi kolegami. Maluch ma możliwość poznania swoich zdolności, uczy się akceptacji siebie i innych.
Klub Esy Floresy wyposażony został w najnowsze sprzęty do zabawy i nauki przystosowane dla dzieci w wieku do 3 lat. Zespół Esów Floresów tworzą doświadczeni pedagodzy. Oprócz opieki, zabawy i nauki zapewniamy również wyżywienie.
Nasza placówka znajduje się zaledwie kilka przecznic od Gdańskich centrów biznesowych takich jak Olivia Business Center, czy Alchemia, w pobliżu głównej arterii miasta – Al. Grunwaldzkiej. Dzięki takiej lokalizacji swoje maluchy możecie Państwo podwozić w drodze do pracy i odbierać wracając do domu!
Company Overview
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę ​​stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Zapomniane hasło

Udostępnij