Informacje

Tak jak mówi o sobie firma:

O nas ProjectUp to agencja reklamowa z ponad 10 letnim doświadczeniem. Jesteśmy zgranym zespołem, który posiada niezbędną wiedzę, do tego aby skutecznie wypromować Twoją markę. Zobacz nasze realizacje i sprawdź co możemy Ci zaoferować z zakresu marketingu. Marketing to nie reklama – marketing to sprzedaż. A prowadzenie efektywnych działań marketingowych to ciężka gra, w której jesteśmy mistrzami. Jesteśmy profesjonalną agencją reklamową z ponad 10 letnim doświadczeniem. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego. Tworzymy skuteczne i spójne kampanie reklamowe, które wspierają się nawzajem. Co możemy Ci zaoferować?
SOCIAL MEDIA – Poprowadzimy Twoje profile w mediach społecznościowych. Stworzymy teksty oraz grafiki, które przyciągną uwagę potencjalnych Klientów. Działania te przełożą się na wzrost sprzedaży produktów i usług oraz pozyskiwanie kontaktów od osób nimi zainteresowanych.
GOOGLE ADS – Skuteczna kampania w wyszukiwarkach, to coś co wzmocni działania w social mediach. Wygenerujemy dodatkowy ruch na Twojej domenie oraz zwiększymy rozpoznawalność Twojej marki.
SEO/SEM – Zoptymalizujemy Twoją stronę internetową pod kątem wyszukiwarek. Skuteczna optymalizacja sprawi, że strona zyska wyższą pozycję organiczną w wyszukiwarce. Czy ograniczamy swoje działania wyłącznie do działań w internecie? Oczywiście, że nie! W ramach długofalowej współpracy oferujemy również swoje wsparcie w webdevelopingu oraz budowaniu wizerunku marki.
STRONA WWW – Stworzymy indywidualną, intuicyjną stronę internetową, która będzie zachęcać użytkowników do podjęcia określonego działania. Zoptymalizujemy ją również pod kątem SEO i SEM. BRANDING – Po dokładnej analizie marki stworzymy od podstaw Twoją identyfikację wizualną. Zaprojektujemy logotypy, wizytówki, teczki, katalogi, projekty wielkoformatowe (plakaty, bilboardy, nadruki na pojazdach) oraz kreacje online (banery i spoty reklamowe dla social media) Klucz do sukcesu? Gra zespołowa.
Company Overview
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę ​​stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Zapomniane hasło

Udostępnij