Szkoły Ekonomiczno-Handlowe im. Macierzy Szkolnej

Szczegóły Notatki

Informacje

Tak jak mówi placówka:

Jesteśmy szkołą z 95-letnią tradycją, która stawia na nowoczesne metody pracy oraz nauczania tworzące przyjazną przestrzeń edukacyjną w szkole. Jesteśmy szkołą realizującą projekty Akademii Cisco.

Jesteśmy szkołą w Chmurze Microsoft- bazującą na technologii Microsoft, jednocześnie integrującą nowe modele uczenia się i nauczania, oraz sposoby komunikacji i współpracy pomiędzy nauczycielami, pracownikami, uczniami i rodzicami. Szkołą, która wykorzystuje technologię Microsoft do wsparcia zarządzania szkołą. Jesteśmy szkołą, w której kadra pedagogiczna odgrywa kluczową rolę i jest gotowa na doskonalenie warsztatu pracy z wykorzystaniem nowych technologii, a także uczącą, jak z tej technologii korzystać w procesie zdobywania wiedzy i kompetencji przez uczniów. Jesteśmy szkołą przygotowującą uczniów do do aktywnego i mądrego wykorzystywania technologii na każdym etapie edukacji. Szkołą, która koresponduje ze zmianami ekonomicznymi i społecznymi, a przez to przygotowuje swoich uczniów do aktywnego podejmowania wyzwań edukacyjnych i zawodowych po opuszczeniu szkoły.

Jesteśmy szkołą przygotowującą uczniów do egzaminów zawodowych i maturalnych. Posiadamy nowoczesną infrastrukturę informatyczną, sześć nowoczesnych pracowni zawodowych, które stanowią także pracownie informatyczne. Każda sala lekcyjna posiada rzutnik multimedialny oraz dostęp do internetu.
Współpracujemy z ponad 60 pracodawcami w celu realizacji praktyk zawodowych dla naszych uczniów.
Kierunki:
  • Technik Ekonomista
  • Technik Handlowiec
  • Technik Rachunkowości

Adres szkoły: ul. M. Seredyńskiego 1A, 80-753 Gdańsk

Company Overview
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę ​​stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Zapomniane hasło

Udostępnij