Informacje

Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej w Gdyni to przykład uczelni, która gwarantuje studentom nie tylko solidne wykształcenie, ale także przygotowanie do funkcjonowania we współczesnym świecie, oraz umiejętności niezbędne do odnalezienia się na wymagającym rynku pracy.

Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej to uczelnia niewielka i z tego faktu wynika jedna z cech charakterystycznych, wpływająca także na poziom kształcenia – indywidualne podejście do każdego studenta i pomoc w kreowaniu zawodowej przyszłości. Oznacza to, że w WSKS panuje atmosfera twórczego wysiłku, a edukacja realizowana jest w duchu swoistej służby, bez której nie można nauczyć młodego człowieka ofiarności i wrażliwości na dobro wspólne oraz odpowiedzialności za własne postępowanie i właściwe wypełnianie obowiązków życiowych.

Istotną cechą gdyńskiej uczelni jest podkreślanie tożsamości kulturowej i cywilizacyjnej miasta, czego najlepszym przykładem jest wydawanie „Zeszytów gdyńskim”, które każdy może przeczytać choćby za pośrednictwem strony internetowej.

Kierunki studiów: 4

Studia podyplomowe: 25

  • Pedagogika
  • Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
  • Pedagogika specjalna
  • Politologia
Company Overview
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę ​​stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Zapomniane hasło

Udostępnij