Informacje

Zapraszamy uczniów klas trzecich gimnazjalnych z Osowej i okolic do rozpoczęcia nauki w XXIV Liceum Ogólnokształcącym.
Tak jak mówi szkoła;
Wiążemy wielkie nadzieje z tą placówką. Pragniemy, aby kontynuowała tradycję naszego dobrego, znanego w Trójmieście Gimnazjum nr 33. Odpowiadamy na oczekiwania naszych uczniów i ich rodziców. To właśnie znakomite wyniki naszych gimnazjalistów napawają nas nadzieją, że wspólnie tworzymy wyjątkowe liceum. Nie boimy się wyzwań. Mamy dla Was ciekawą, nowoczesną ofertę.

Szkoła oferuje; indywidualne kierowanie rozwojem ucznia; konsultacje dla uczniów; system przygotowań do egzaminu maturalnego (już od klasy I uczniowie przystępują do próbnych egzaminów maturalnych z przedmiotów obowiązkowych); wykwalifikowana kadra pedagogiczna (nauczyciele przedmiotów maturalnych są egzaminatorami OKE z bogatym doświadczeniem zawodowym i wysokim poziomem merytorycznym); bogaty program edukacji teatralnej i filmowej; cykliczne wyjazdy zagraniczne; wspólne wrześniowe wyjazdy integracyjne dla uczniów klas I, II, III razem; prężny SU realizujący wiele działań na rzecz szkoły i dzielnicy (przedstawicie w Młodzieżowej Radzie Miasta Gdańska), udział w projekcie ?Zdolni z Pomorza? ? 3 uczniów; działania służące budowaniu niezależnego wizerunku nowego liceum; dostrzegamy bowiem konieczność zaznaczenia odrębności licealistów w naszym zespole, stąd poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań wychowawczych.

Klasa IA Bch (biol-chem) – rozszerzona biologia, chemia, język angielski
Klasa IA MG (mat-geo) – rozszerzona matematyka, geografia, język angielski

Adres szkoły: ul. Wodnika 57 80-299 Gdańsk

Company Overview
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę ​​stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Zapomniane hasło

Udostępnij