Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych im. Władysława Szafera

Szczegóły Notatki

Informacje
Praktyki zawodowe dla uczniów odbywają się we własnych warsztatach ogrodniczych oraz w zaprzyjaźnionych firmach polskich i zagranicznych.
Dyspozycja nowoczesnymi pracowniami komputerowymi wyposażonymi w oprogramowanie do projektowania graficznego Adobe Design and Web CS6 oraz oprogramowanie do tworzenia grafiki wektorowej Corel Draw X6, a także profesjonalne oprogramowanie do projektowania AutoCAD z biblioteką obiektów właściwą dla architektury krajobrazu,
Szkoła posiada dobrze wyposażoną bibliotekę, wspaniałe zaplecze socjalne, także dla młodzieży niepełnosprawnej, monitoring parku szkolnego i pomieszczeń szkolnych.
Wprowadzony został również system kontroli frekwencji i postępów w nauce – e-dziennik.
Co mówi sama szkoła?

„Klimat szkoły tworzą ludzie nieprzypadkowo zebrani jednym miejscu.

Razem z uczniami tworzymy szkołę bezpieczną i przyjazną.

Tak samo jak wszechstronny rozwój ucznia, ważne jest dla nas tworzenie przyjaznej atmosfery, uczącej tolerancji i wzajemnego szacunku także dla indywidualnego stylu. W każdym staramy się odsłonić jego uzdolnienia i mocne strony oraz wychować w poczuciu własnej wartości i odpowiedzialności za siebie.Jesteśmy blisko natury, położeni wśród zieleni, na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego tuż pod lasem zaraz za Akademią Wychowania Fizycznego. Na naszym terenie znajduje się zabytkowy park „Ludolfino”.
Łatwo do nas dojechać SKMką na przystanek Gdańsk Żabinka lub autobusami linii 117, 122 lub 148.”

Kierunki:

  • technik reklamy
  • technik organizacji turystycznej
  • technik architektury obrazu
  • Ogrodnik

Adres szkoły:  ul. Czyżewskiego 31, 80-336 Gdańsk

Company Overview
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę ​​stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Zapomniane hasło

Udostępnij