Lubisz kontrolować ludzi? Wow mamy coś dla prawdziwych drzewiarzy

Brakarz – z rozpędu można uznać, że chodzi tutaj o bramkarza. Jednak z obroną bramki przed piłkami czy ochroną lokalu nie ma to nic wspólnego. Brakarz jest bowiem osobą, która pracuje w zakładach produkcyjnych i ocenia jakość wytworzonych produktów. Aktualnie najczęściej tego rodzaju pracowników spotyka się w przemyśle drzewnym, gdzie kontrolują oni jakość surowca drzewnego.

Arborysta – bardziej kolokwialna nazwa tego zawodu to „drzewiarz”. Osoba wykonująca ten zawód zajmuje się wycinką drzew, także w trudno dostępnych lub zatłoczonych miejscach. W takich przypadkach drzewa nie można ściąć „na raz” przy ziemi, a należy to robić po kawałku – od samego czubka. Arboryści muszą mierzyć się z niebezpiecznymi wysokościami i innymi naturalnymi przeszkodami. Ich usługi wycenia się „od drzewa”. W zależności od stopnia trudności cena to od 150 zł do nawet kilku tysięcy za jedno drzewo.

Coolhunter – osoby wykonujące ten zawód zajmują się bezpośrednim badaniem zachowań i preferencji grup docelowych oraz oceną zainteresowania produktem. Ważną częścią tego zawodu jest nie zdradzanie, że zbiera się informacje.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę ​​stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Zapomniane hasło