Inteligenci (albo i nie) którzy znaleźli na siebie pomysł

Testerzy wierności – osoby, które zamiast pytać wróżkę o wierność partnera, wolą twardych dowodów, mogą zgłosić się do tzw. „testera wierności”. To nietypowy zawód, którego podejmują się zazwyczaj atrakcyjne fizycznie osoby, których rolą jest podjęcie próby uwiedzenia naszego partnera lub partnerki. Jednorazowa usługa, niezależnie od końcowego efektu, to koszt około 3000 zł.

Wróżki, ale nie zębuszki – mniej sprecyzowany zakres obowiązków ma z kolei… wróżka. Stawki w tym zawodzie oscylują wokół 150 zł za godzinną konsultację. Ta nietypowa praca w teorii wymaga nadnaturalnych zdolności, a w praktyce na lepsze zarobki mogą liczyć te osoby, których wróżby są trafniejsze. I choć jest to zawód, dla którego oferty pracy raczej rzadko pojawiają się na portalach ogłoszeniowych, zdarzają się pojedyncze ogłoszenia na specjalistycznych witrynach. W tej branży liczą się jednak przede wszystkim rekomendacje.

Profesjonalna druhna – usługi profesjonalnej druhny są nieocenione, zwłaszcza takiej, która bez słowa protestu dostosuje się do zachcianek panny młodej i założy sukienkę w znienawidzonym pomarańczowym kolorze. Do tego będzie wiedziała, kiedy się uśmiechnąć, gdzie się ustawić i jak wesprzeć pannę młodą w najbardziej stresującym dniu życia. Masz na swoim koncie liczne doświadczenia w byciu świadkiem? Otwórz działalność, w której zaoferujesz usługi profesjonalnej druhny. 

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę ​​stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Zapomniane hasło