TAN – VIET International S.A. – spółka działająca na krajowym i międzynarodowym rynku spożywczym zatrudni osobę do pracy na stanowisku:
Specjalista ds. Social Media

Opis stanowiska:

1. Obsługa mediów społecznościowych marek Tan-Viet International S.A.:

  • przygotowywanie treści, współpraca z influencerami/blogerami, organizacja konkursów, budowanie interakcji, kontakt z klientem za pomocą kanałów social media,
  • prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych (FB, Instagram; raportowanie),

2. Prowadzenie stron internetowych firmy oraz marek Tan-Viet International S.A. w wersji PL i ENG:

  • redagowanie wpisów, aktualizacja oferty produktów, obróbka materiałów do publikacji, współpraca z działem graficznym,
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie modyfikowania stron www,

3. Obsługa administracyjna działu, prowadzenie dokumentacji,
4. Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy i produktów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży FMCG
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe
  • Znajomość systemów CMS
  • Znajomość systemów e-commerce i platform sprzedaży internetowej
  • Bardzo dobra znajomość Facebook Ads i Business Manager
  • Mile widziana znajomość Google Analytics
  • Obsługa programów graficznych w stopniu umożliwiającym podstawową obróbkę zdjęć i tworzenie prostych banerów na potrzeby online
  • Biegła znajomość programów pakietu Ms Office, w szczególności Excel, Power Point
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolność pracy twórczej pod presją czasu
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność, wyczucie estetyki
  • Skrupulatność, rzetelność, samodzielność, odpowiedzialność.
  • Chęć do nauki i proaktywne nastawienie do pracy.

W zamian oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Zniżkę na zakup artykułów z asortymentu firmy.
Karta zatrudnienia

Zarejestruj się

Zapomniane hasło