Zadania:
  • Wsparcie inżynierów w codziennych zadaniach projektowych
  • Uczestnictwo w regularnych spotkaniach wewnętrznych i zewnętrznych dotyczących projektu
  • Praca z narzędziami służącymi do prowadzenia projektu

Wymagania:

  • Absolwent studiów inżynierskich
  • Znajomość Excel, PowerPoint, Publisher w stopniu zaawansowanym
  • Umiejętność języka angielskiego w mowie i piśmie
  • 6 miesięczna dyspozycyjność
  • Umiejętność tworzenia i czytania
    rysunku technicznego
  • Samodzielnie rozwiązywanie bieżących
    problemów
  • Zdolności analityczne

Oferta:

  • Umowa zlecenie
  • Współpraca z ekspertami w danej dziedzinie
  • Najwyższe standardy bezpieczeństwa
  • Dostęp do nowoczesnych systemów i narzędzi
  • Produkty Unilever w atrakcyjnych cenach
  • Karta OK System
  • Szkolenia

Karta zatrudnienia

Zarejestruj się

Zapomniane hasło