Portale z pracą i stażami w branży IT! Na pewno pozwolą znaleźć dobrze płatną pracę.

Autor: Blog

W Polsce bardzo dużo ofert pracy (mniej staży) dotyczących branży IT. Rozwój w tych zawodach na pewno pozwoli znaleźć dobrze płatną pracę. Jeżeli czujesz się dobry w tym fachu to chcielibyśmy przedstawić portale, które mogą Ci w tym pomóc.

 

No Fluff Jobs to pierwszy w Polsce portal dla branży IT z obowiązkowymi widełkami płacowymi. Zobaczcie, jak i kiedy zrodził się pomysł stworzenia tego projektu oraz jak wyglądał jego rozwój na przestrzeni ostatnich lat.

https://nofluffjobs.com/

StartupJobs –  jest platformą skierowaną do młodych, rozwijających się firm, które potrzebują powiększyć swój zespół. Serwis jest częścią czeskiej grupy Startupedia – właściciela jednego z największych serwisów rekrutacyjnych w Czechach.

https://www.startupjobs.pl/

Linkedin to międzynarodowy serwis społecznościowy, specjalizujący się w kontaktach zawodowo-biznesowych. Serwis założony w grudniu 2002 roku i uruchomiony w maju 2003 roku. W lutym 2021 r. portal LinkedIn miał 740 milionów użytkowników w 200 krajach. Portal dostępny jest w kilkunastu językach, od 2 kwietnia 2012 roku dostępny również w języku polskim. Od 2011 akcje LinkedIn są dostępne na nowojorskiej giełdzie NYSE (symbol akcji: LNKD).

https://pl.linkedin.com/

Goldenline to  polski serwis rekrutacyjny, oferujący usługi z zakresu rekrutacji i employer branding (budowanie marki pracodawcy). Co miesiąc serwis odwiedza ponad 2 mln użytkowników. GoldenLine kandydatom dostarcza oferty pracy, informacje o ocenach pracodawców oraz umożliwia założenie profilu zawodowego. Pracodawcom oferuje rozbudowane usługi rekrutacyjne, zarówno możliwość zamieszczenia ogłoszenia o pracę, dostęp do Wyszukiwarki Kandydatów jak i możliwość skorzystania z usługi rekrutacyjnej Jobile. GoldenLine wspiera firmy w obszarze employer branding poprzez możliwość założenia Profilu Pracodawcy jak i wyspecjalizowaną Agencję EB, która świadczy doradztwo i szkolenia z zakresu employer branding oraz kampanie marketingu rekrutacyjnego.

https://www.goldenline.pl/

Pracę i staże w branży IT można szukać również na mniej specjalistycznych portalach chociażby taki jak racuj.pk czy nasz careerHUG 😊 Jednak te przedstawione powyżej cieszą się największą renomą i efektownością.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę ​​stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Zapomniane hasło

Udostępnij